Lees onze CORONAMAATREGELEN

Coronamaatregelen in De Hullen

HET SPORTCENTRUM IS VANAF WOENSDAG 19 MEI OPEN

Wij volgen de richtlijnen van het RIVM ingaande 5 juni 2021.

ZWEMBAD:

Beste bezoekers, 

Wij zijn verheugd te melden dat wij vanaf aanstaande zaterdag 5 juni het Zwembad de Hullen weer verder mogen openen. We bieden al ruimte aan zwemleskinderen en recreatief zwemmen en ingaande maandag 7 juni starten de groepslessen: Aquajogging, Ouder & kind zwemmen, Trimzwemmen en Zwemles voor volwassenen, weer.

De lessen Meer Bewegen voor Ouderen op de woensdagochtend gaan nog niet starten!

VROEGE VOGELS ZWEMMEN

Vanaf woensdag 19 mei zijn we weer gestart met banen zwemmen in het 25-meterbad. Er geldt een bepaald aantal zwemmers per bad. U kunt op dinsdag tot en met vrijdag zwemmen van 7 tot 8.30 uur. U reserveert voor 30 minuten.

RECREATIEF ZWEMMEN / VRIJ-ZWEMMEN

U kunt reserveren voor banen zwemmen in het wedstrijdbad of vrijzwemmen in het ondiepe bad. U kunt ook reserveren voor het peuterbadje. Als u reserveert dan zwemt u in het gedeelte waarvoor u heeft gereserveerd en mag u niet in een ander bassin.

U moet van tevoren een blok reserveren. U kunt reserveren door te bellen naar: 050-5019268.

WANNEER?

VROEGE VOGELS (blok 30 min. reserveren):  Dinsdag t/m vrijdag tussen 07.00-08.30 uur.

BANENZWEMMEN (per blok reserveren):

MAANDAG18.30-19.3019.30-20.30
DINSDAG10.00-11.0012.00-13.0019.30-20.3020.30-21.30
WOENSDAG10.00-11.0012.30-14.00
DONDERDAG10.00-11.0012.00-13.0018.30-20.00
VRIJDAG10.00-11.0012.00-13.0014.15-15.15
ZATERDAG10.00-11.0011.00-12.00
ZONDAG10.00-11.0011.00-12.0012.00-13.30

HOE?

  • U kunt een tijdstip reserveren door te bellen naar: 050-5019268.
  • Uw naam komt op de reserveringslijst.

EN DAN?

  • Bij de ingang wordt gevraagd naar uw reservering.
  • U scant uw badenkaart bij de kassa of betaald per pin.
  • Na het omkleden alle kleding, etc. meenemen naar een locker. Na het zwemmen kunt u het zwembad weer via de hoofduitgang verlaten.
  • Ingaande 5 juni is er ook weer de mogelijkheid om te douchen na het zwemmen.
  • Verlaat direct na het omkleden het zwemcentrum zo spoedig mogelijk via de routing naar de aangewezen uitgang.

VROEGE VOGEL JAARKAART

  • Een vroege vogel kan aan de kassa een jaarkaart aanschaffen. Deze kaart is een jaar geldig vanaf de aankoopdag. Dus niet meer per 1e van het nieuwe jaar maar de kaart gaat in wanneer u deze aanschaft. U neemt deze pas zelf mee naar huis en als u komt zwemmen neemt u elke keer de pas mee. Deze kunt u scannen bij de kassa. Er is vanaf 7.30 uur een kassière aanwezig.

LESKAARTEN GROEPSLESSEN

Wat gebeurt er met mijn leskaart?

 AQUAJOGGING, TRIMZWEMMEN, MBVO EN OUDER EN KIND ZWEMMEN

  • De leskaart van de groepslessen wordt verlengd ingaande 7 juni 2021. 

Wij hopen u allen snel weer te mogen verwelkomen in ons zwembad.