Lees onze CORONAMAATREGELEN

OPENINGSTIJDEN VANAF WOENSDAG 19 MEI:

Maandag18.30 – 20.30
Dinsdag7.00-8.3010.00-11.0012.00-13.0019.30-21.30
Woensdag7.00-8.3010.00-11.0012.30-14.00
Donderdag7.00-8.3010.00-11.0012.00-13.0018.30-20.00
Vrijdag7.00-8.3010.00-11.0012.00-13.0014.15-15.15
Zaterdag10.00-12.00
Zondag10.00-13.30

U moet van tevoren een tijdstip reserveren. U kunt reserveren door te bellen naar 050-5019268.

informatie openingstijden klik hier

Fantastische plek om te spelen, voor de jongste kinderen.